DZIERŻĄZNA 31


Powierzchnia:10 400 m2
Cena: 96,00 zł za m2

Typ: zabudowana działka na sprzedaż

Zabudowana działka do sprzedaży bezpośredniej od właściciela.

Działka o nr 298 z dworkiem z ubiegłego wieku( do modernizacji ) zlokalizowana w miejscowości Dzierżązna 31, poczta Biała, Gmina Zgierz.

Na oferowanej działce znajduje się budynek, który powstał w latach 20-tych ubiegłego wieku. Niestety nie zachowała się żadna wzmianka o autorze projektu ani jego dokumentacji projektowej. Dworek ten do końca lat 90-tych XXw pełnił rolę budynku szkolnego. W obiekcie zachowały się doskonale zakonserwowane, charakterystyczne dla minionej epoki, elementy architektoniczne.

Całość oferowanej powierzchni to 10.400m2 z możliwością dalszych podziałów na mniejsze.

Oferowana przez firmę „HAMMERMED sp. z o.o. Nieruchomości” S.K.A nieruchomość na sprzedaż zlokalizowana jest na przepięknej działce znajdującej się w urokliwej i ekologicznej okolicy ok 17km od Łodzi.

Budynek (parter, strych, poddasze) o powierzchni użytkowej 803,18m2 daje nieograniczone możliwości wykorzystania obiektu na przeznaczenie usługowo-siedliskowe. Dworkowa atmosfera oferowanej nieruchomości umożliwia adaptację obiektu na np. pensjonat, dworek weselny, dom spokojnej starości , czy ekskluzywne centrum konferencyjne ze wspaniałym polem golfowym oraz inne.

MIESZKAJ BAW SIĘ I WYPOCZYWAJ W DZIERŻĄZNEJ.

Niepowtarzalna okazja! Ceny do negocjacji!