KOPCIŃSKIEGO 77


Typ: budynek biurowy klasy A w całości wynajęty

W 2011r. firma „HAMMERMED sp. z o.o. Nieruchomości” S.K.A. podejmuje decyzję o dobudowaniu do pofabrycznego zrewitalizowanego budynku – szklanego skrzydła z lokalami biurowymi. W 2012 powstał nowoczesny biurowiec klasy A o łącznej powierzchni – 1478m2. Natomiast powierzchnia całkowita wraz z miejscami parkingowymi (36 stanowisk) i wiata garażową wynosi 1.814m2. Pięciokondygnacyjny biurowiec może pochwalić się rozwiązaniami architektonicznymi spełniającymi wszelkie standardy nowoczesności I klasy. Ponadto w projekcie i w wykonaniu uwzględniono pełną dostępność dla osób niepełnosprawnych.

Do obiektu prowadzą dwa wejścia główne, jedno od frontu tj. od ul. Kopcińskiego oraz drugie od ul. Nowej. Dodatkowo istnieje możliwość obsługi parteru dwoma oddzielnymi wejściami nie związanymi z wejściem głównym.

Kondygnacje nie są umeblowane. Końcowe prace adaptacyjne zostaną wykonane przez właściciela obiektu po uwzględnieniu oczekiwań aranżacyjnych sugerowanych przez Najemcę. W pełni wykończone – pod klucz, są pomieszczenia łazienek, które zostały wykonane z zastosowaniem najnowszych na rynku materiałów. Na każdej kondygnacji wydzielone zostały pomieszczenia socjalne z pełnym uzbrojeniem energetyczno – wodno – kanalizacyjnym.

Obiekt jest całodobowo monitorowany i ochraniany przez pracowników ochrony w wydzielonej na parterze Recepcji.

Każdy poziom wyposażony jest w podłogę techniczną i inteligentny system klimatyzacji z niezależną możliwością sterowania parametrami w każdym pomieszczeniu oddzielnie.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja w centrum Łodzi, przy zbiegu dwóch głównych arterii miasta – Aleja Piłsudskiego oraz Al. Rydza Śmigłego. Zapewniony jest również wygodny wjazd od ulicy Kopcińskiego, Nawrot i Nowej.