O firmie


Nieruchomości Łódź – biurowce i kamienice.

Hammer Nieruchomości z siedzibą w Łodzi to nowoczesna, prężnie działająca i sukcesywnie rozwijająca się firma, która na rynku nieruchomości działa od 2001 roku. Od początku swojego istnienia za jeden z głównych kierunków działania przyjęliśmy chęć kupna, zarządzania oraz najmu nieruchomości zlokalizowanych zarówno na terenie Łodzi, jak również jej okolic. Działamy rzetelnie i profesjonalnie. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób nowoczesny i elastyczny. W naszej firmie Klient i jego dobro są zawsze na pierwszym miejscu. W tym głównie tkwi sekret odniesionego przez nas sukcesu. Bogate grono zadowolonych Klientów potwierdza, że warto nam zaufać!

Hammer – najlepsze nieruchomości w Łodzi

Nieruchomości na terenie Łodzi, jakie obecnie znajdują się w posiadaniu naszej firmy stanowią reprezentacyjne obiekty, które są przykładem doskonale zarządzanych oraz bardzo dobrze utrzymanych budynków. Swoim Klientom oferujemy zarówno zabytkowe obiekty (z czasów przedwojennych), jak również obiekty bardzo nowoczesne i designerskie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

– stylowe kamienice w Łodzi

-komfortowe biurowce w Łodzi

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą nadrzędną i priorytetową. Przez wszystkie lata naszej działalności dokładnie poznawaliśmy Państwa potrzeby. Uważnie wsłuchiwaliśmy się w Państwa wymagania. Dziś dumnie możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających. Na naszej stronie prezentujemy najlepsze, starannie wyselekcjonowane oferty z dokładnymi opisami i zdjęciami, dzięki czemu każdej ofercie (każdej nieruchomości) możecie Państwo przyjrzeć się wnikliwie.

Proponowane przez nas obiekty zlokalizowane są w najpopularniejszych i najlepszych dzielnicach miasta. Stanowią kwintesencję tego, co najbardziej pożądane, a więc luksusu, prestiżu i komfortu. Większość oferowanych przez nas przestrzeni biurowych jest niezwykle przestronna i funkcjonalna. Wierzymy w to, że te atrakcyjne adresy będą najlepszą wizytówką Państwa instytucji lub firmy, a jednocześnie najlepszą reklamą działalności prowadzonej wewnątrz tych obiektów.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zadowoleniem, a współpraca z naszą firmą będzie dla Państwa owocna i satysfakcjonująca. Tylko u nas wymarzona nieruchomość na terenie Łodzi jest w zasięgu ręki. Serdecznie zapraszamy!